Nachrichten

Rynek gotowych sałat i sosów dynamicznie rośnie
Datum: 2016-11-22

Firma Kotaniec i Avit połączyły siły i wypuściły na rynek pakowane sałaty z dodatkiem sosu. - Pomysł gotowych sałat i sosów fantastycznie się przyjął i sprzedaż dynamicznie rośnie.

Firma Kotaniec i Avit połączyły siły i wypuściły na rynek pakowane sałaty z dodatkiem sosu. - Pomysł gotowych sałat i sosów fantastycznie się przyjął i sprzedaż dynamicznie rośnie - więc naszym zdaniem potencjał na taki produkt jest olbrzymi. Konsumenci mają coraz mniej czasu a i cenią sobie wygodę. Stąd sukces projektu. Będziemy nadal rozszerzać naszą współpraca oferując coraz to nowsze połączenia smakowe - zapewnia Łukasz Kotaniec, członek zarządu firmy Kotaniec.

Firma Avit poszukiwała elastycznego, kreatywnego i z dużymi możliwościami partnera biznesowego, który produkowałby sosy i dressingi do oferowanych przez nich sałat. Na początku 2012 roku rozpoczęliśmy rozmowy, dokładnie analizując rynek i potrzeby naszego potencjalnego kontrahenta. W wyniku testów i prób, obejmujących nie tylko walory smakowe sosu ale również kwestie sposobu podania, wypracowaliśmy wspólnie produkt, który okazał się wielkim hitem. Sosy Folwark w jednoporcjowych opakowaniach dodawane do sałat Freshline - mówi Łukasz Kotaniec.

Pierwszymi produktami, które pojawiły się na rynku były: sos czosnkowy oraz dressing włoski beztłuszczowy.

- One zapoczątkowały owocną i nadal rozwijającą się współpracę między Folwark a Avit. w 2013 r. portfolio zostało rozszerzone o sos jogurtowy, jogurtowo -ziołowy oraz sos żurawinowy, który funkcjonuje do dzisiaj. Przed nami jeszcze wiele ciekawych pomysłów, które z pewnością wspólnie zrealizujemy - zapewnia Łukasz Kotaniec.

Produkty Avit dostępne są w wybranych sieciach detalicznych. Sałatom Avit zawsze towarzyszy sos Folwark.

Kategorie: ŻywnośćFMCG
Tagi: sosyfolwarksałaty
Dodał: Kotaniec
 

Żródło : http://innews.pl/informacja_prasowa/Rynek-gotowych-salat-i-sosow-dynamicznie-rosnie/16062 

             http://centrumpr.pl/artykul/rynek-gotowych-salat-i-sosow-dynamicznie-rosnie,92285.html« Zurück
Arbeiten Sie mit uns

Wir sind ein sich dynamisch entwickelndes Unternehmen. Wir sind uns bewusst, dass der Erfolg unserer Firma vor allem von unseren Mitarbeitern abhängt. Wir bemühen uns, stabile Beschäftigungsbedingungen und Entwicklung der beruflichen Kompetenzen zu sichern. Zurzeit beschäftigen wir über 120 Personen und unser Team vergrößert sich ständig. Kommen Sie zu uns!

Lesen Sie mehr
Die neuesten Nachrichten
Daten 2016-11-22
Rynek gotowych sałat i sosów dynamicznie rośnie

Firma Kotaniec i Avit połączyły siły i wypuściły na rynek pakowane sałaty z dodatkiem sosu. - Pomysł gotowych sałat i sosów fantastycznie się przyjął i sprzedaż

Lesen Sie mehr
Daten 2016-07-02
W sobotę 26 czerwca w Karolinowie odbył się VI Festiwal Truskawki.

Festwial Truskawki to impreza, której zadaniem jest promowanie gminy Załuski. AVIT wspiera działania mające na celu integrację mieszkańców...

Lesen Sie mehr
Daten 2016-07-01
Witam na nowej stronie WWW

Witam na nowej stronie WWW

Lesen Sie mehr